RESPIRÁTOR FFP2 (KN95)

RESPIRÁTOR FFP2 (KN95)

0,60 € s DPH 1,00 €

skladom

+ -

Tento respirátor je vyrobený z ľahkého a priedušného materiálu s vysokou filtračnou účinnosťou 99%. Pohodlný a ergonomický tvar, uchytenie pomocou elastických pásikov. Nízky tlakový odpor Vám umožní ľahké dýchanie. Prevedenie bez výduchového ventilu filtruje aj vydychovaný vzduch a je tak bezpečné pre Vaše okolie. Respirátor je vyrobený z príjemného materiálu a je tak šestranný aj k Vašej pokožke.

Vlastnosti:

  • Ľahký a priedušný materiál s vysokou filtračnou účinnosťou 95%, podložené výsledky laboratórných testov vo Výskumnom ústave bezpečnosti práce - ZL, Praha 15.4.2020 skúšky podľa CSN EN 149 + A1
  • Pohodlný ergonomický tvar a uchytenie pomocou elastických pásikov
  • Jednoduché dýchanie vďaka nízkému tlakovému odporu, bez výdychového ventilu
  • Šetrný k pokožke

Odporúčané použitie:

Pred nasadením majte vždy čisté ruky. S rubavou stranou smerujúcou nahor použite pútka k oddeleniu vrchného a spodného panela a vytvorenie musľového tvaru. Nosovú svorku v strede mierne ohnite. Uistete sa, že oba panely sú úplne rozložené. Uchopte respirátor jednou rukou, otvorenou stranu smerom k tvári. Druhou rukou uchopte oba pásky. Respirátor pridržiavajte pod bradou, nosnou svorku nahor, a prietiahnite pásky cez hlavu. Vrchný pásik umiestnite tak, aby pohodlne sedeli, pričom panely a pútko na brade nesmú byť ohnuté dovnútra. Za použitia oboch rúk vytvarujte nosovú svorku podľa spodnej časti nosa tak, aby bol respirátor správne a tesne nasadený. Ak použijete k vytvarovaniu svorky iba jednu ruku, môže sa znížiť účinnnosť respirátora. Pred použitím si vždy prečítajte etiketu a informácie o výrobku.

+ Zobraziť celý popis

MOŽNOSTI DOPRAVY K TOMUTO PRODUKTU

Kuriér GLS

Predpokladané dodanie:
utorok, 2.11.2021

Cena dopravy: 3,30 €

Súvisiace produkty

Rúško látkové bavlnené 100% bavlna

Rúško látkové bavlnené 100% bavlna

skladom

3,99 € s DPH

+-